• Kocia Sobota z wyobraźnią w Filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnej Soboty z wyobraźnią, która odbyła się 18 lutego w filii na Czarnym Potoku młodzi czytelnicy zagłębili się w koci świat.

• ”DWA SERCA ANIOŁA”

W piątek 17 lutego odbyło się kolejne spotkanie z uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mochnaczce Niżnej.

• ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 15.02.23. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Środy z pasjami.

• Cyrkowe DKK i zabawa karnawałowa w Tyliczu

15 lutego tylicka biblioteka zamieniła się w cyrkową arenę, a wszystko za sprawą naszego spotkania DKK połączonego z zabawą karnawałową dla przedszkolaków, aby tradycji stało się za dość przedszkolaki na wstępie wysłuchały dwóch krótkich bajek pt. „Z tatą w cyrku” oraz „Cyrk”, które stały się dla nas inspiracją do dalszej zabawy.

• Spotkanie Klubu Jaworzynek w filii na Czarnym Potoku

W środę,15 lutego tak jak co miesiąc odbyło się spotkanie Kreatywnego Klubu Jaworzynki podczas którego panie uczyły się wyplatania sznurkowych arcydzieł.

• Jak zapobiec awanturze w śmietniku?

Biblioteka Publiczna w Tyliczu przystąpiła do projektu „Czytam sobie 10 lat” ogłoszonego przez Wydawnictwo Egmont z okazji 10-lecia serii „Czytam sobie”, która przychodzi z pomocą najmłodszym czytelnikom podczas nauki czytania.

• Walentynkowe spotkanie z książką w przedszkolu w Bereście

Podczas dzisiejszych zajęć przedszkolakom towarzyszyła ciepła opowieść o małej myszce, która szukała miłości. Dowiadujemy się z niej że „Miłość (…) to coś wyjątkowego.

• Zawiłości miłości - Poznajemy polskich poetów

• WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 9.02.23 podczas ostatnich zajęć feryjnych w tym roku tematem zajęć były uczucia, a w szczególności miłość.

• Lecimy w kosmos! - zajęcia feryjne w filii na Czarnym Potoku

Kosmos dla dzieci to tajemnica, którą bardzo pragną odkryć. Stawiają przy tym wiele pytań. Jak wygląda wszechświat? Czym jest Słońce? Dlaczego na Ziemi rozwinęło się życie?