Czy kury pieją? - zajęcia w ochronce

W poniedziałek, 29 kwietnia bibliotekarki z Filii mieszczącej się na Czarnym Potoku złożyły wizytę grupie maluszków z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Krynicy-Zdroju. Tym razem wraz z dziećmi odwiedziły wieś po to by bliżej przyjrzeć się jej mieszkańcom. Farma to przecież bardzo interesujące miejsce w którym mieszka niezliczona liczba sympatycznych i pożytecznych zwierząt. Dzieci wysłuchały wesołą książkę autorstw A.H. Benjamni zatytułowaną "Kury nie pieją". Pozbierały również jarzyny z grządek i jajeczka z kurnika, odgadywały zwierzęce odgłosy a także wzięły udział w sensorycznej zabawie podczas której baranek oraz kurka zostali obdarowani wspaniałym, dopasowanym do nich okryciem.

Czy kury pieją? - zajęcia w ochronce Czy kury pieją? - zajęcia w ochronce Czy kury pieją? - zajęcia w ochronce