ładowanie

Miłych czytelników informujemy, że w okresie świątecznym

biblioteka będzie pracować w następującym rozkładzie:

Centrala: ul. Szkolna 3 - 29.03 (Wielki Piątek) - 8-14,   30.03 (Wielka Sobota) - NIECZYNNE

Filia nr 1 (ul. Czarny Potok) - 29.03 (Wielki Piątek) 8-14.

Filia w Tyliczu - 28.03 (Wielki Czwartek),  29.03 (Wielki Piątek) 8-14

Filia nr 3 (ul.Źródlana)  i  Filia w Bereście -(Wielki Piątek) NIECZYNNE

Zapraszamy czytelników do korzystania z książkomatu - książki można zamawiać do piątku 29.03 do godz. 13.00.

Od 2.04 biblioteki czynne w normalnym rozkładzie.

Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Marka miasta - Kurort Krynica

W środę (7 czerwca) w sali jadalnej sanatorium „Patria” odbył się wykład pt. „Kształtowanie marki miasta na przykładzie Krynicy- Zdroju”, który wygłosili: dr Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu i dr hab. Tomasz Wołowiec, zastępca Burmistrza Krynicy- Zdroju, prof. nadzwyczajny Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Prelegenci rozpoczęli wykład od omówienia teorii marki produktu i strategii jej wdrażania. Zaprezentowali charakterystyczne i znane symbole, które funkcjonują na rynku usług. Większa część prezentacji była poświęcona marce pod nazwą Kurort Krynica, która dotyczyła całej oferty naszego miasta, jako uzdrowiska i miejsca aktywnego wypoczynku. Krynicki znak identyfikują działania w sferach: turystyki, lecznictwa uzdrowiskowego, kultury, sporku, rekreacji, wypoczynku, spotkań biznesowych i politycznych. Krynica- Zdrój wyróżnia się spośród innych miejscowości przede wszystkim swoimi walorami krajobrazowo-przyrodniczymi, bogactwem leczniczych wód mineralnych, ale także ciekawym dziedzictwem kulturowym i wysokim poziomem usług. Kurort jest postrzegany także, jako miejsce spotkań, kongresów i znaczących wydarzeń kulturalnych.

W spotkaniu oprócz mieszkańców i kuracjuszy, uczestniczyła grupa studentów Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wykład odbył się w ramach projektu „U szczaw żelazistych. Obrazy z przeszłości uzdrowiskowej Krynicy”, który jest realizowany od lutego 2016 r. przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Bibliotekę Publiczną w Krynicy- Zdroju i Uzdrowisko Krynica Żegiestów S. A..  Czerwcowy wykład to już siedemnaste spotkanie z tego cyklu. Ostatnia prelekcja odbędzie się pod koniec czerwca i będzie dotyczyła roślinności naszych okolic oraz Parku Zdrojowego. Poprowadzi ją V-ce prezes Polskiego Klubu Ekologicznego Koła w Krynicy - mgr inż. Tomasz Szczotka.

Marka miasta - Kurort Krynica Marka miasta - Kurort Krynica Marka miasta - Kurort Krynica

 

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony