Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”

Wystawa przygotowana z okazji jubileuszu 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”. Ekspozycja  pokazuje życie Krynicy zarejestrowane na łamach „Krynickich Zdrojów” od początków powstania pisma w 1994 r. aż do 2014 r. „Krynickie Zdroje” to gazeta lokalna wydawana przez Bibliotekę Publiczną w Krynicy-Zdroju. Dzisiaj to najdłużej ukazująca się gazeta lokalna w Krynicy. Jest swoistą kroniką życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego uzdrowiska. Rejestruje  najważniejsze dla społeczności lokalnej wydarzenia (patriotyczne, religijne, sportowe, edukacyjne) oraz państwowe i międzynarodowe. Na jej łamach swoją twórczość literacką zamieszczali lokalni pisarze i poeci. Gazeta stała się także kopalnią wiedzy na temat historii Krynicy.

Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje” Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”