• Poznaje Polskich Poetów - Kalina Jerzykowska

• Magia geometrii - Sobota z Wyobraźnią w Filii na Czarnym Potoku

Koła, kwadraty trójkąty, czyli kształty na pierwszy rzut oka wydają się nudne, ponieważ kojarzą się z matematyką a matematyka ze szkołą.

• Trudny wybór

Kolejna wizyta z książką w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Mochnaczce Niżnej za nami.

• Biblioteka Publiczna w Krynicy - Zdroju 75 lat

• DZIEŃ KOBIET W TYLICZU

8 marca z okazji Dnia Kobiet w tylickiej bibliotece odbyło się spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich „Jarzębinki”, uczestniczyła w nim również Pani Małgorzata Król – radna gminy.

• DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 08.03.23 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Środa z pasjami” dla pań. Wspólnie świętowałyśmy Dzień Kobiet, a dodatkową atrakcją były warsztaty frywolitkowe poprowadzone przez Panią Magdalenę Leśniak.

• Dzień dinozaura w Tyliczu

3 marca w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie z dinozaurami, w zajęciach zorganizowanych przez bibliotekę oraz świetlicę „Przystań” uczestniczyły przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Tyliczu.

• Dzień Pisarza w Filii na Czarnym Potoku

3 marca przypada Międzynarodowy Dzień Pisarza i Pisarek, ustanowiony w 1984 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy. To znakomita okazja, by pomyśleć o pracy, jaką twórcy wkładają w stworzenie książki.

• Zabawy z dinozaurami w Tyliczu

2 marca tylicka biblioteka we współpracy z Świetlicą „Przystań” zorganizowała „Dzień Dinozaura” dla przedszkolaków z miejscowej ochronki.

• Z książką do przedszkola - kocie tajemnice