Bajkowe popołudnie na Dzień Mamy

Zbliża się Święto naszych mam, w związku z tym dzisiejsze „Bajkowe popołudnie” związane było właśnie z nim. Najpierw jak zwykle przeczytaliśmy sobie ciekawą historię. Dziś opowiadała ona o mamach i o tym jak wiele dla nas robią, choć czasem tego nie dostrzegamy, a także o tym ile dla nas znaczą. Dzieciom opowiadanie bardzo się spodobało, a jeszcze bardziej spodobał im się pomysł na naszą dzisiejszą pracę. Wykonywaliśmy w podarunku dla mam niezwykłe, ruchome, trójwymiarowe laurki. Każdy z uczestników bardzo przyłożył się do swojego zadania, a jednocześnie przez cały czas, obmyślał jak ukryć ją przed mamą aż do dnia jej święta.

Bajkowe popołudnie na Dzień Mamy Bajkowe popołudnie na Dzień Mamy Bajkowe popołudnie na Dzień Mamy