Bajkowe popołudniu w Bereście

Kolejne "Bajkowe popołudnie" za nami. W tym tygodniu nadal pozostaliśmy w kolorowym, jesiennym klimacie, zwłaszcza, że za oknem jeszcze nadal piękna pogoda. Dziś towarzyszyła nam także opowiastka pt.: "Ja, spokój". Krótka historyjka pokazująca jak ważne jest piękno, które nas otacza, piękno przyrody, czy innych obecnych w naszym życiu drobnych sytuacji, których nie dostrzegamy w codziennym pędzie. My skupiliśmy się więc na wszystkich barwach jakie nas otaczają o tej porze roku. Dziś także tworzyliśmy drzewo, jednak tym razem zwracając uwagę na jego kolory. Powstały w ten sposób przepiękne jesienne prace. W między czasie, gdy kolory naszej jesieni, malowane farbami wysychały, wykonaliśmy krótkie ćwiczenie medytacyjne, zwracające uwagę na spokojny, głęboki oddech, a także kolorowaliśmy jesienne mandale. Dziś na naszych zajęciach, królowały spokój i uwaga.

Bajkowe popołudniu w Bereście Bajkowe popołudniu w Bereście Bajkowe popołudniu w Bereście