„Co za ptak robi tak?”- Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

W czwartek 29 października odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście. Na początku przedszkolaki obejrzały film na którym znany im już sympatyczny Pan Borsuk przeczytał bajkę pt. „Co za ptak robi tak?”. Dzięki temu najmłodsi dowiedzieli się m.in. ile muszek zjadł na obiad Wróbel, dlaczego Kogut jest niezawodny jako poranny budzik, a dzięcioł stuka w drzewo mając na głowie czerwoną czapeczkę. Następnie sprytne maluchy bez problemów rozwiązały kilka trudnych leśnych zagadek i pięknie pokolorowały występujących w nich bohaterów. Oczywiście w nagrodę otrzymały, to co misie lubią najbardziej, czyli małe słodkie co nie co. Do zobaczenia!

„Co za ptak robi tak?”- Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście „Co za ptak robi tak?”- Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście „Co za ptak robi tak?”- Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście