Cyrkowa sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnych zajęć, które odbyły się 21 kwietnia w filii 1 było wesoło i kolorowo, a wszystko to za sprawą Światowego Dnia Cyrku, które to święto wypada właśnie tego dnia. Dzieciaki uczestniczyły w specjalnie na tą okazje przygotowanym Cyrkowym Turnieju do uczestnictwa w którym obowiązywał bilet wstępu, który stanowił również kartę na punkty. W Cyrku na Książkach każdy stać mógł się, przynajmniej na chwilę prawdziwym żonglerem, akrobatą czy klaunem a to za sprawą takich konkrecji jak np. tancerze na linie, tresowane foki, rzut do celu obręczami, cyrkowy tunel oraz żonglerka piłką. Na koniec wszyscy wykonali przepiękne prace plastyczne, przedstawiające wesołe klauny.

Cyrkowa sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku Cyrkowa sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku Cyrkowa sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku