Czy to już święta? - biblioteczne zajęcia w przedszkolu

Mały Miś wprost nie może doczekać się świąt i ciągle dopytuje dużego Misia, kiedy w końcu nadejdą. Ale zanim przyjdą święta jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia – trzeba upiec ciasto, zapakować prezenty, no i ubrać choinkę. Ale jak to wszystko zrobić, kiedy wkoło tyle się dzieje?
Tą ciepłą i pełną humoru historyjkę wysłuchały dzisiaj przedszkolaki z Gminnego Przedszkola "mali Odkrywcy", do których bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wybrały się z przedświąteczną wizytą. Podobnie jak mały miś dzieci rozpoczęły więc przygotowania do świąt. Wyruszyły do lasu po choinkę, własnoręcznie ją udekorowały oraz spakowały wspaniałe prezenty. Każdy obdarował się również podarkiem, który nic nie kosztuje. Były więc przytulasy, całusy i ciepłe słowa.
Uff pracy było dużo ale można z pewnością stwierdzić, że przedszkolaki z grupy trzylatków gotowe są już do świąt!

Czy to już święta? - biblioteczne zajęcia w przedszkolu Czy to już święta? - biblioteczne zajęcia w przedszkolu Czy to już święta? - biblioteczne zajęcia w przedszkolu