Czy to już święta? - zajęcia w ochronce

Święta już tuż, tuż. W powietrzu da się poczuć ten magiczny i niepowtarzalny klimat.  W świątecznym klimacie odbyły się zajęcia w  Niepublicznym Przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju. Wybrały się na nie bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku. Dzieci wysłuchały książkę zatytułowaną „Czy to już święta?”, autorstwa Jane Chapman. To ciepła i pełna humoru historyjka w której Mały Miś wprost nie może doczekać się świąt i ciągle dopytuje dużego Misia, kiedy w końcu nadejdą. Ale zanim przyjdą święta jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia – trzeba upiec ciasto, zapakować prezenty, no i ubrać choinkę ale jak to wszystko zrobić w jednym czasie? To nie jest prosta sprawa, dzieci przecież są takie niecierpliwe. Nasi mali przyjaciele wykazali się jednak podczas zajęć dużą cierpliwością i uwagą. Z wielkim znawstwem odgadywali choinkowe zagadki, odtańczyli śniegowy taniec. Wspólnie ulepili bałwanka oraz zaśpiewali piękne zimowe piosenki. Udało się im zrobić również wspólnie najdłuższy łańcuch na świecie.

Czy to już święta? - zajęcia w ochronce Czy to już święta? - zajęcia w ochronce Czy to już święta? - zajęcia w ochronce