DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE?

W dniu 29.11.21 odbyło się kolejne spotkanie w przedszkolu na Źródlanej z cyklu DKK. Dzieci wysłuchały bajek pt. „Stella, Pikus i radość”, „Być jak Bernard” oraz „Żółw i orzeł”. Tematem zajęć były emocje, co to jest, jak dzielimy emocje, co one sprawiają , czy je widać? Podczas wspólnej dyskusji dzieci opowiedziały o własnych emocjach, co najczęściej odczuwają i kiedy. Czy emocje mogą krzywdzić innych i dlaczego są dla nas  takie ważne? Odpowiedzieliśmy sobie również na pytanie :czy wszyscy muszą być tacy sami? Przecież tak naprawdę każdy z nas jest inny, mamy inne zdolności, lubimy inne rzeczy, nasza wyobraźnia podpowiada nam różne zabawy. Najważniejsze jest to, że każdy z nas jest bardzo ważny.

DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE? DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE? DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE? DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE? DKK NA ŹRÓDLANEJ ORAZ CO TO SĄ EMOCJE?