DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 21.01.2019 rozpoczęliśmy drugi tydzień kolorowych ferii z Biblioteką. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Babci, dlatego też nasze zajęcia dotyczyły tego święta. Na początku przeczytaliśmy bardzo zwariowaną i śmieszną książkę pt. ”Co!?”O babci, która robi wszystko, aby jej wnuczek Patryk poszedł wreszcie spać, ale chłopiec stawia przed nią coraz to nowe wyzwania… przewrotna opowieść o babci , dla której nie ma rzeczy niemożliwych.  Następnie  od razu zabraliśmy się do wykonywania pięknych laurek dla Babć i Dziadków.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA DZIEŃ BABCI I DZIADKA DZIEŃ BABCI I DZIADKA