Dzień wiewiórki i DKK w Tyliczu

30 stycznia bibliotekarz z tylickiej biblioteki odwiedził dzieci z miejscowej ochronki. Zajęcia tradycyjnie rozpoczęliśmy od przeczytania bajki, tym razem była to zabawna i pouczająca historia autorstwa Rachel Bright „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”. Ta urocza książka stała się dla nas inspiracją do dalszej części zajęć, wspólnie z przedszkolakami przyjrzeliśmy się wiewiórkom, ich budowie, gatunkom, miejscom występowania czy sposobie odżywiania. Po dawce wiedzy przyszedł też czas na zabawy ruchowe i orientacyjne. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wykonały piękne portrety wiewiórek.

Dzień wiewiórki i DKK w Tyliczu Dzień wiewiórki i DKK w Tyliczu Dzień wiewiórki i DKK w Tyliczu