Ferie w bibliotece na Czarnym Potoku

Zimowe ferie w bibliotece na Czarnym Potoku trwają w najlepsze. Tutaj dzieciaki na pewno nie mają czasu na nudę. Co dzień młodzi uczestnicy ferii  szaleją kreatywnie wykonując piękne prace plastyczne, grają w gry, biorą udział w zagadkach, kalamburach i quizach. Codziennie towarzyszy im oczywiści książka, od czytania której rozpoczyna się każdy nowy dzień zajęć. Dzieciaki wykonały już między innym wspólnie piękną Panią Zimę, Zimowe krajobrazy z wykorzystaniem takich materiałów jak np. waciki, płatki kosmetyczne itp. Hitem okazały się bałwany z plastikowych butelek i waty.

Prowadzącymi zajęcia feryjne są pracownice filii1: Justyna Półtorak oraz Krystyna Szewczyk-Pietrucha.

Ferie w bibliotece na Czarnym Potoku Ferie w bibliotece na Czarnym Potoku Ferie w bibliotece na Czarnym Potoku