FERYJNE ZABAWY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

Ostatni tydzień ferii był pod hasłem „karmimy ptaszki” oraz „zima jest fajna”. Dzieci wysłuchały opowiadań pt. : „Bałwanki” z książki Grzegorz Kasdepke dzieciom oraz „Niezwykły ptak” z książki „Żubr Pompik. Kolory jesieni”. Wspólnie przeglądaliśmy poradnik o ptakach, dowiedzieliśmy się które zimują a które przylatują na zimę do Polski.  Dzieci wykonały piękne karmniki oraz gile na spinaczach. Zimowe miasto powstało z płatków kosmetycznych, bałwankowa girlanda z pasków papieru. Dzieci poprzez swoje prace pokazały jak można się bawić i cieszyć zimą.

FERYJNE ZABAWY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ FERYJNE ZABAWY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ FERYJNE ZABAWY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ