Festyn Wiosenny w Tyliczu

Dnia 3 kwietnia w Tyliczu została  zorganizowana wspólnie przez Bibliotekę Publiczną, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju oraz Urząd Miejski – Świetlicę Środowiskową „Przystań” impreza plenerowa z okazji „Powitania wiosny”. W festynie wzięły udział m.in. zaproszone kl. I-III SCESZ z Tylicza, szkoła podstawowa i przedszkole z  Muszynki jak również mieszkańcy Tylicza. Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji począwszy od konkursów na najładniejszą wiosenną piosenkę wraz z przebraniem tematycznym dzięki czemu na tylickim rynku zrobiło się kolorowo za sprawą motyli, biedronek, zielonych żabek, bocianów i pszczółek. Impreza rozpoczęła się prezentacjom poszczególnych grup, a następnie dzieci mogły korzystać z przygotowanych dla nich animacji zabaw takich jak: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, zabaw z chustą Klanzy. Dodatkowo każde dziecko otrzymało zwierzątko skręcone z balonika, watę cukrową i cukierki. Na koniec imprezy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomu i nagrody za udział w konkursie.

Organizatorzy pragną podziękować właścicielom Delikatesów Centrum w Tyliczu za podarowanie słodyczy oraz Panu Kazimierzowi Kwiatkowskiemu za ufundowanie waty cukrowej.

Festyn Wiosenny w Tyliczu Festyn Wiosenny w Tyliczu Festyn Wiosenny w Tyliczu Festyn Wiosenny w Tyliczu Festyn Wiosenny w Tyliczu Festyn Wiosenny w Tyliczu