Jesienne harce i wygibasy w przedszkolu „Przystań”

W czwartek 3 listopada pan bibliotekarz z Filii w Bereście odwiedził sympatyczne dzieci z Integracyjnego Przedszkola „Przystań”. Na początku tradycyjnie przeczytaliśmy sobie kolorowe bajki. W pierwszej najmłodsi poznali pewnego zabawnego i troszkę gapowatego misia Pana Brumm, który razem z rybką Kaszalotem i Borsukiem wybrał się na pełną przygód wycieczkę. Druga książeczka to historia dwóch wiewiórek Cyryla i Błażeja oraz ich szalonej rywalizacji o pewną szyszkę. W dalszej części spotkania dzieci wykonywały już tylko to, co i wiewiórki i one kochają najbardziej, czyli biegały, skakały, skradały się i uciekały, biorąc udział w zabawach i sprawnościowych torach przeszkód. Na szczęście w przeciwieństwie do wiewiórek robiły to wszystko na ziemi, a nie na drzewach. Po wykonaniu tych wszystkich jesiennych harców i wygibasów, cała zmęczona, ale uśmiechnięta od ucha do ucha grupa pożegnała się gromkim okrzykiem, od którego aż zadrżały szyby w okolicznych blokach. Do zobaczenia!

Jesienne harce i wygibasy w przedszkolu „Przystań” Jesienne harce i wygibasy w przedszkolu „Przystań” Jesienne harce i wygibasy w przedszkolu „Przystań”