Kolorowe Wakacje z Kredką i Pędzlem w Filii na Czarnym Potoku

W poniedziałek, 04 lipca ruszyły w Filii 1 zajęcia z cyklu Kolorowe Wakacje z pędzlem i kredką. Podczas warsztatów dzieci miały okazję lepiej się poznać podczas rożnego rodzaju zabaw integracyjnych. Wspólnie odkrywały Polskę, zastanawiając co można ciekawego zobaczyć i zwiedzić w naszym kraju. Dzieciaki miały okazję sprawdzić swoje możliwości umysłowe rozwiązując trudne, zaszyfrowane zagadki związane z wakacyjnym wypoczynkiem. Oczywiście było czytanie książki a na koniec każdy z młodych czytelników wykonał swój własny lapbook w którym zaplanować mógł cały wakacyjny czas. Zaprojektować np. swoją walizkę i ją spakować, stworzyć listę rzeczy, które "musi " zrobić w wakacje lun narysować wakacyjny rozkład jazdy.

Kolorowe Wakacje z Kredką i Pędzlem w Filii na Czarnym Potoku Kolorowe Wakacje z Kredką i Pędzlem w Filii na Czarnym Potoku Kolorowe Wakacje z Kredką i Pędzlem w Filii na Czarnym Potoku