KOLOROWYCH FERII DZIEŃ OSTATNI - "W POSZUKIWANIU WIELKIEJ KSIĘGI"

Wszystko co dobre szybko się kończy. Kolorowe ferie w bibliotece na Czarnym Potoku również dobiegły już końca. Czas upłynął ekspresowo w otoczeniu książek, zabaw i kreatywno-artystycznej atmosfery. Było wesoło, pouczająco i kolorowo, ale ostatni dzień to była prawdziwa petarda!
Emocji było co niemiara, ponieważ nasi młodzi czytelnicy mieli okazje nagrać swój własny film. Pan Hubert tym razem wprowadził dzieci w tajniki współczesnej kinematografii. Przedstawił tajniki nagrywania produkcji filmowych. Okazało się, że nie trzeba mieć zbyt wielu rekwizytów czy specjalnych plenerów aby poswatała fascynująca produkcja. Prawdziwy filmowy świat tworzy się bowiem za pomocą nowoczesnych technologii komputera. Jednak na pewno żadne dzieło filmowe nie może się obyć bez scenariusza. Powstał on w naszej bibliotece w iście ekspresowym tempie, następnie szybki podział na role, odegranie poszczególnych scen i mamy to!

Dzieło nosić będzie tytuł "W POSZUKIWANIU WIELKIEJ KSIĘGI" i po odpowiednim montażu oraz obróbce zostanie uroczyście przedstawione szerszej grupie widzów. Premiera już niebawem!

KOLOROWYCH FERII DZIEŃ OSTATNI - KOLOROWYCH FERII DZIEŃ OSTATNI - KOLOROWYCH FERII DZIEŃ OSTATNI -