Konkurs choinkowy na Czarnym Potoku rozstrzygnięty.

Dnia 20 grudnia w filii na Czarnym Potoku odbyły się obrady jury w skład którego weszły: pani Halina Albrzykowska - dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Przystań", pani Magdalena Krzeszowska - dyrektor Biblioteki Publicznej w Krynicy-Zdroju oraz pani Halina Fedorczak - reprezentantka Klubu Seniora "Jaworzynki". Po burzliwych obradach ogłoszono wyniki konkursu na Choinkę wykonaną techniką dowolną na który wpłynęło 23 prace. Jury miało ogromne trudności w podjęciu decyzji i wytypowaniu tej najpiękniejszej. Każda z prac bowiem odznaczała się niebywałą kreatywnością, pomysłowością. Podkreślić należy również, iż każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna. Za wszystkie choinki bardzo dziękujemy.

Wyniki:

W KATEGORII 4-LATKÓW I MIEJSCE: *Bednarz Sandra *Herman Hubert

*Michalik Emilka

W KATEGORII 5-LATKÓW I MIEJSCE: *Król Bartosz *Hasior

Dawid II MIEJSCE: *Citak Gabriela *Citak Hanna III MIEJSCE : *Jarzębak

Dawid *Bochniak Weronika

W KATEGORII 6-LATKÓW I MIEJSCE: *Krynicka Maria

*Bednarz Zuzanna II MIEJSCE: *Maciejewska-Batten Emilia III MIEJSCE: *Majka Artur

W KATEGORII 7-LATKÓW I MIEJSCE: *Pietrucha Zuzanna II MIEJSCE:

*Kosmydel Lena III MIEJSCE: *Półtorak Urszula *Chronowski Patryk

WYRÓŻNIENIA: *Stabrawa Lena *Stabrawa Kacper

NAGRODY POCIESZENIA: *Mazgaj Julia *Sobolewski Dominik *Sobolewski Daniel.

Każdy z uczestników został nagrodzony. Wszystkim dzieciom serdecznie

gratulujemy.

konkursch1 konkursch2