Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców

Grupa kilkunastu dzieci, które w czasie wakacji uczestniczą w obozie Swim Camp, organizowanym przez Akademię Sportu w Krynicy- Zdroju wzięła udział w zajęciach   zorganizowanych przez naszą bibliotekę. Lato to doskonały czas na aktywność fizyczną – pływanie, jazdę na rowerze, ćwiczenia na otwartej siłowni czy wycieczki piesze, ale także na interesującą lekturę. Dla młodych sportowców biblioteka przygotowała ciekawe książki o różnorodnej tematyce: przygodowe, detektywistyczne, obyczajowe, fantastyczne i biograficzne czy też opowiadające w prosty sposób o wydarzeniach z historii Polski, jak np. Powstaniu Warszawskim. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób można korzystać z oferty biblioteki, a te które są już czytelnikami, mogły od razu wypożyczyć wybrane książki. Druga część zajęć miała charakter bardziej rozrywkowy – uczestnicy wraz z opiekunami zagrali w gry planszowe i zręcznościowe. Rywalizacja wzbudziła wiele emocji i śmiechu. Spotkanie odbyło się 26 lipca br.

Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców