Książkowe spotkanie przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku

W środę 31 stycznia Filia1 miała bardzo miłych i roześmianych gości. Odwiedziły ją bowiem dwie grupy dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego "Przystań" wraz ze swymi paniami. Dzieci poznały zasady zapisu do biblioteki, dowiedziały się jak szanować należy książki, tworząc Kodeks Małego Czytelnika. Wysłuchały również opowieść zatytułowaną "O dzieciach, które kochają książki" autorstwa Petera Carnavasa zaprezentowaną w formie teatrzyku kamishibai. Poza tym przygotowano dla nich mnóstwo książkowo-bajkowych zabaw i zagadek. Na koniec wszyscy zostali obdarowani kolorowymi zakładkami.

Książkowe spotkanie przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku Książkowe spotkanie przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku Książkowe spotkanie przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku