Książkowi Odkrywcy jadą na wakacje

W Filii na Czarnym Potoku na nudę nie można narzekać. We wtorek 7 czerwca odwiedziła ją  grupa I z Gminnego Przedszkola Mali Odkrywcy. Wszyscy wyruszyli w wakacyjną podróż najdłuższym pociągiem świata, w którym każdy wagon był inny i wyjątkowy. Zastanawialiśmy się również co należy zabrać na wakcyną eskapadę, aby była przyjemna, udana a przede wszystkim bezpieczna. Dzieci wysłuchały także książkę pt "Kicia Kocia na plaży" autorstwa Anity Głowińskiej. Przedszkolaki wraz z paniami sprawiły bibliotekarkom ogromną niespodziankę i wręczyły mały słodki podarunek w imieniu całego przedszkola z którym współpraca to czysta przyjemność.

Dziękujemy za wszystkie miłe chwile i do zobaczenia we wrześniu.

Książkowi Odkrywcy jadą na wakacje Książkowi Odkrywcy jadą na wakacje Książkowi Odkrywcy jadą na wakacje