Laurki na Dzień Babci i Dziadka w Fili na Czarnym Potoku.

Podczas sobotnich warsztatów które odbyły się 20 stycznia w filii nr 1 w ramach cyklu "Sobota z Wyobraźnią" młodzi czytelnicy zapoznali się z książeczką pt." Lena -co mam robić gdy się nudzę" autorstwa Silvi Serreli. Główna bohaterka, mała Lena spędza popołudnie w domu babci i dziadka. A tam nuda… Bez gier komputerowych i kreskówek dziewczynka nie ma pomysłu na zabawę! Jeszcze nie wie, ze czasami wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby odkryć niesamowite rzeczy... a babcia i dziadek mają świetne pomysły na walkę z nudą. Oprócz czytania przeprowadziliśmy również giełdę pomysłów - dzieci podawały swoje propozycje na to jak można uczcić Dzień Babci i Dziadka. Wszyscy wzięli również udział w psychoteście zatytułowanym: Jakim jestem wnuczkiem, oraz stworzyli Słoneczko Skojarzeń, wypisując cechy SUPER BABCI I SUPER DZIADKA. Na koniec zajęć dzieci wykonały piękne laurki dla swoich ukochanych Dziadków.

Laurki na Dzień Babci i Dziadka w Fili na Czarnym Potoku. Laurki na Dzień Babci i Dziadka w Fili na Czarnym Potoku. Laurki na Dzień Babci i Dziadka w Fili na Czarnym Potoku.