"MÓJ DOM" - zajęcia w przedszkolu w Bereście

Każde dziecko wie, że do zbudowania domu potrzebne są cegły, okna i drzwi. Ale to, co naprawdę tworzy dom ukryte jest w jego wnętrzu! Te krótkie, pozornie zwyczajne opowieści przedstawione w książeczkach pt.: „Mój dom” oraz „W każdym domu na każdej ulicy” uświadamiają, że dom to nie tylko podłoga, dach i cztery ściany, ale ludzie, którzy w nim przebywają. Każdy dom to zupełnie inna historia, jednak to właśnie jego mieszkańcy tworzą wyjątkowość danego miejsca. Nieważne czy możemy poszczycić się ogromnym apartamentem z kilkoma sypialniami, czy niedużym mieszkaniem, w którym potykamy się o wszystko - istotne jest tylko to, kto trwa u naszego boku i jak wiele cudownych rzeczy możemy przeżyć w tym miejscu.