Miłych czytelników informujemy, że w okresie świątecznym

biblioteka będzie pracować w następującym rozkładzie:

Centrala: ul. Szkolna 3 - 29.03 (Wielki Piątek) - 8-14,   30.03 (Wielka Sobota) - NIECZYNNE

Filia nr 1 (ul. Czarny Potok) - 29.03 (Wielki Piątek) 8-14.

Filia w Tyliczu - 28.03 (Wielki Czwartek),  29.03 (Wielki Piątek) 8-14

Filia nr 3 (ul.Źródlana)  i  Filia w Bereście -(Wielki Piątek) NIECZYNNE

Zapraszamy czytelników do korzystania z książkomatu - książki można zamawiać do piątku 29.03 do godz. 13.00.

Od 2.04 biblioteki czynne w normalnym rozkładzie.

NIE LEJ WODY - ZOSTAŃ JEJ PRZYJACIELEM

Dla dzieci z filii 1 upał nie jest straszny.  Wszystko dzięki wodzie, która zagrała tam w środę dnia 1 sierpnia główną rolę.Woda to bardzo pożyteczna substancja - to już wszyscy wiedzą dzięki zajęciom, które przeprowadzono w ramach projektu "NIE LEJ WODY - ZOSTAŃ JEJ PRZYJACIELEM!". Podczas dzisiejszych warsztatów dzieciaki dowiedziały się, że dzięki niej można się również świetnie bawić, a zabawy te dają niewątpliwie wiele radości o czym świadczą uśmiechnięte buzie naszych młodych czytelników. Wodne zabawy zorganizowałyśmy dla dzieci na zakończenie wakacyjnych zajęć. Podczas nich stworzyliśmy wspaniałe obrazy do wykonania, których posłużyły nam kolorowe bibuły, farby oraz woda aplikowana tym razem z sikawek i wodnych pistoletów. Powstały również piękne malunki z  wykorzystaniem gąbkowych stempli czy wspólny obraz namalowany na streczowej folii. Odbyły się także zawody w rzucie balonem napełnionym wodą oraz wspólne puszczanie baniek mydlanych. Prawdziwa furorę zrobiły jednak wodne eksperymenty do wykonania których posłużyły nam między innymi barwiona woda, soda oraz ocet. Na koniec wszyscy zostali obdarowani małymi upominkami. Dzisiejsze wodne harce zostały zorganizowane dzięki wsparciu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, organizatora konkursu "Wolontariat to mnie rusza" i wolontariuszom - pracownikom firmy Coca-Cola HBC Polska Sp. Z o.o. z Tylicza oraz Bibliotece na Czarnym Potoku.
 wod1 wod2 wod3 wod4
Szersza fotorelacja na naszym filialnym profilu https://www.facebook.com/pg/Biblioteka-Krynica-Zdr%C3%B3j-Filia-1-167812366604154/photos/?tab=album&album_id=1921245274594179