Noc Bibliotek w filii na Czarnym Potoku

Tegoroczna edycja akcji NOC W BIBLIOTECE do której już po raz kolejny przyłączyła się Filia 1 nosiła tytuł ABSURD NIE CZYTAĆ!!!

Było więc, absurdalnie, wesoło, kolorowo i dziko. Młodzi uczestnicy zajęć przenieśli się bowiem do dżungli gdzie czekały na nich różnego rodzaju wyzwania, zagadki i niespodzianki. Dowiedzieli się np. ile ważyć mogą słowa, wcielali się w zwierzęta przenosząc się do ich ciekawego świata i żyjąc przez chwilę ich życiem.

Gwoździem programu był seans filmowy, który odbył się w specjalnym nastrojowym klimacie. Dzieci obejrzały film zatytułowany "Moja mama gorylica", udostępniony nam w ramach IX wydania ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, do której to akcji po raz kolejny nasza biblioteka przystąpiła.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania. Naszych młodych czytelników już zbytnio do czytania przekonywać nie trzeba. Wszyscy, bowiem kochają czytanie i książki tak jak my. ;)