ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW Z „PIĄTKI” W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 11.08.23 do biblioteki zawitały 4 grupy przedszkolaków z „Piątki”. Najmniejsze wysłuchały bajek „ Miś Tuliś bawi się w chowanego” oraz „Wielkie marzenie małego krecika”. Następnie dzieci bawiły się zabawkami, przeglądały książeczki, grały w gry.

Starsze dzieci obejrzały bajkę o „Krynickiej Kropelce” przy użyciu teatrzyku Kamishibai oraz nowo powstałych przygodach Kropelki pt. „Fajnie podróżować z Kropelką” . Kolejna historia powstała podczas zajęć wakacyjnych w Filii nr 3.

Nas koniec spotkania były malowanki na szybie, puzzle, gry i zabawy.

510 511 512 513 514