ODWIEDZINY ZERÓWKI Z „PIĄTKI” W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 9 maja do biblioteki na Źródlanej zawitała zerówka z przedszkola „Piątka”. Dzieci obejrzały bibliotekę, która jest może niewielka ale posiada ciekawy oraz różnorodny księgozbiór, począwszy od książeczek dla maluchów, skończywszy na literaturze popularnonaukowej. Gry planszowe, audiobooki oraz zabawki znajdujące się w placówce również zachęcają do odwiedzin. Przedszkolaki dowiedziały się co trzeba zrobić aby wypożyczyć książeczkę, jak należy o nią dbać oraz jak obecnie wygląda proces wypożyczenia komputerowego. Każde z dzieci wybrało sobie książeczkę do obejrzenia podczas pobytu.