Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców

W poniedziałek, 29 maja bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wyruszyły na zaproszenie przedszkolanki Pani Natalii Bielak z bardzo ważną misją. Specjalnie dla rodziców dzieci z Przedszkola mieszczącego się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Krynicy-Zdroju przygotowałyśmy prezentacje na temat tego jak, dlaczego, kiedy i co czytać dzieciom. Było to podsumowanie cyklu zajęć pt. Poznajemy Polskich Poetów, w którym brały udział ich pociechy. Zaprezentowałyśmy również przykłady książek z naszej ogromnej dziecięcej oferty. Wybór był trudny ale starałyśmy się tak dopasować książki by rodzice zrozumieli, że biblioteka to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie a książki i czytanie są bardzo ważne w rozwoju dzieci i wspierać ich będą na każdym jego etapie. Zachęciłyśmy wszystkich do odwiedzenia naszych placówek. Rodzice mieli okazję zapoznać się również ofertą naszych zajęć i projektów skierowanych do czytelników w różnym wieku.

Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców