„Podwodny świat krętych rzek” – wakacje w Tyliczu.

Tym razem wspólnie ze Świetlicą „Przystań” zaprosiliśmy uczestników naszych zajęć by wraz z bohaterami książki autorstwa Marcela Marlier’a Anią i Krzysiem przyjaciółmi Martynki udali się wspólnie nad brzeg rzeki. Wspólnie zastanawialiśmy się co ciekawego można zobaczyć nad rzeką. Jakie gatunki ryb zamieszkują polskie rzeki itp. Tradycyjnie podczas naszych zajęć nie zabrakło zabaw ruchowych oraz pracy plastycznej, tym razem były to kartonowe rybki.

1030