Przedpołudnie z książką w bibliotece na Czarnym Potoku

Dnia  7 maja  filię na Czarnym Potoku odwiedziła grupa pięciolatków  z Gminnego Przedszkola " Mali Odkrywcy " w Krynicy- Zdroju.  W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, oraz zbliżającego się święta bibliotekarza dzieci poznały zasady zapisu do biblioteki, prześledziły drogę jaką pokonać musi książka, aby od autora trafić do rąk czytelnika. Dowiedziały się również jak należy postępować z książką by służyła nam przez wiele lat. Oglądnęły rożne książeczki małe, duże, stare, nowe itp. Wysłuchały również opowieści o dzieciach które bardzo kochają książki autorstwa Peter Carnavasa przedstawioną w  formie teatru Kamishibai. Oprócz tego pobawiliśmy się w wesoły biblioteczny taniec oraz koronę czytelnika. Na koniec w nagrodę wszyscy otrzymali małe upominki.

Przedpołudnie z książką w bibliotece na Czarnym Potoku Przedpołudnie z książką w bibliotece na Czarnym Potoku Przedpołudnie z książką w bibliotece na Czarnym Potoku