PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU

Dnia 31 maja Filie na Czarnym Potoku odwiedziły dzieci z przedszkola nr 2 mieszczącego się przy ulicy Reymonta. Przygotowano specjalnie dla dzieciaków wiele gier i zabaw, po to aby uświetnić jutrzejszy dzień... Dzień Dziecka. Mali goście bawili się między innymi w limbo, obrazkowe kalambury, czarodziejską chustę. Wykonali również wspólnie "taniec szczęścia" oraz "na ziemi zostaje". Dzieci pokolorowały również specjalnie na tą okazje przygotowane mega kolorowanki. Każdy zostały obdarowany cukierkami, malowankami oraz zakładkami.

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU