Sobota z wyobraźnią w Filii1

W sobotę, 17 czerwca w Filii na Czarnym Potoku odbyły się ostatnie już przed wakacjami warsztaty z cyklu "Sobota z wyobraźnią". Frekwencja dopisała. Dzieciaki spędziły ten czas bardzo pracowicie ponieważ w pierwszej części zajęć wykonały super laurki dla swoich super ojców. Wcześniej jednak wysłuchały wesołą książkę pt. "Tata. Człowiek, mit, legenda" autorstwa Mifflin Lowe. To zabawna i niezwykle wzruszająca opowieść o miłości, która jest w stanie zmienić zwykłego rodzica w wielkiego bohatera. Kolejna część zajęć przebiegła w klimacie wspomnień. Dzieci obejrzały zdjęcia z wszystkich poprzednich warsztatów i stworzyły księgę wspomnień składającą się z rysunków przedstawiających ich najlepsze chwile w bibliotece. Na koniec wszyscy zostali obdarowani małym prezentem. Życzymy wszystkim udanych wakacji z książką oczywiście.

Sobota z wyobraźnią w Filii1 Sobota z wyobraźnią w Filii1 Sobota z wyobraźnią w Filii1