Zapraszamy na spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem!

Kilka słów o mnie:

Kamil Sobik - Jestem pisarzem z dwoma publikacjami na koncie (W drodze do wolności oraz Gary & Litin: Maroszek) Prowadzę blog pisarski segeworld.pl, gdzie udostępniam krótkie opowiadania fantasy, sensacyjne, a nawet historyczne. Na co dzień pracuję jako reklamodawca w świecie mediów społecznościowych i jestem entuzjastą gier komputerowych.

W grudniu br. będziemy obchodzić 105 rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego, jednego z nielicznych polskich zrywów, które zakończyło się sukcesem. Jednak w powszechnej świadomości to wydarzenie jest wciąż słabo znane. Może się to zmienić dzięki książce autorstwa Kamila Sobika, który wydał powieść pt. "W drodze do wolności", która treść osadzona jest w realiach przed i po powstaniu wielkopolskim, a jej bohaterowie uczestniczą w dziejącej się historii , zmagają ze skrajnymi emocjami, które mogą być niszczące i destrukcyjne..

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem!