WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR

W dniu 23.05.22 miała miejsce ciekawa wycieczka po Deptaku krynickim w ramach klubu DKK dla przedszkolaków, w której brały udział przedszkolaki z „Piątki” oraz Baba z gór (Zuzanna Długosz) nasz przewodnik. Swoją wędrówkę rozpoczęliśmy od krótkiego wprowadzenia, obejrzenia mapy, na której mieliśmy umieszczać naklejki w miejscach w których będą przestanki oraz wysłuchania „Wyprawy siódmej” z książeczki Jadwigi Marzec „Poszukiwacze przygód. Traper i Lukier odkrywają Sądeckie”.

W trakcie naszej wycieczki obejrzeliśmy z zewnątrz Nowy i Stary Dom Zdrojowy, w Pijalni Głównej zjedliśmy podwieczorek pod ogromnymi monsterami oraz palmami. Odwiedziliśmy Bibliotekę Główną mieszczącą się pod kolejką na Górę Parkową, a następnie powędrowaliśmy do pijalni „Jan”. Zwiedzanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem przy pomniku Nikifora Krynickiego.

Podziękowania składamy Pani Zuzannie Długosz „Babie z gór” za poświęcony nam czas i bardzo ciekawą wycieczkę.

WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR