Z książką do przedszkola - Dzień Kredki

Za bibliotekarkami z Filii1 kolejna wizyta w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu "Przystań". Tym razem wybrały się tam w towarzystwie kolorowych kredek, które miały przecież wczoraj swoje święto.
Kredki nie służą nam tylko do rysowania, o czym przekonały się dziś przedszkolaki. Dzieci dowiedziały się między innymi, do czego przydać się im może biała kredka, a to za sprawą wspaniałej książki autorstwa Małgorzaty Falkowskiej zatytułowanej „Po co komu biała kredka?”, w której odkryto tą odwieczną tajemnice. Wspólnie odtańczyliśmy także kredkowy taniec oraz odkrywaliśmy przy pomocy magicznej latarki obrazki ukryte w kolorowych kredkach. Na koniec wszyscy odpowiedzieli, jaki kolor kredki najbardziej lubią i namalowały nim piękne obrazki.
Z książką do przedszkola - Dzień Kredki Z książką do przedszkola - Dzień Kredki Z książką do przedszkola - Dzień Kredki