Filia 1 z książką w przedszkolu

Jedzie pociąg z daleka... a gdzie pojechał? oczywiście na wakacje i zabrał ze sobą w szaloną podróż przedszkolaki z Integracyjnego Przedszkola "Przystań". Aby wakacyjny wypoczynek się udał należy oczywiście prawidłowo się spakować w najpotrzebniejsze rzeczy takie jak np. mapa, kapelusz na głową czy krem z filtrem. Gdy już zaopatrzyliśmy się w te wszystkie przedmioty potrzebne podczas wakacji wyruszyliśmy na górski spacer a także odbyliśmy wspólną przejażdżkę pociągiem. Żeby się ona nie dłużyła fajnie było sobie poczytać. Tym razem dzieci wysłuchały książkę Anity Głowińskiej pt. "Kicia Kocia na wakacjach". Na koniec każdy pomalował kolorowo swój własny wagonik po to, aby powstał piękny i dłuuugi pociąg, który zabrał wszystkich na wspaniałe i bezpieczne wakacje.
Filia 1 z książką w przedszkolu Filia 1 z książką w przedszkolu Filia 1 z książką w przedszkolu