Z książką do przedszkola wyruszyła Filia 1

W czwartek, 27 kwietnia bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wyruszyły z wizytą do Integracyjnego Przedszkola "Przystań" na comiesięczne warsztaty. Tym razem nie towarzyszyła im jedna książka, a cała walizka wypełniona po brzegi książkami oraz różnymi przedmiotami, które z tych książek "powypadały". Dzieci wzięły udział w rożnego rodzaju książeczkowych zadaniach. Dowiedziały się jak dbać o książki, z czego się one składają i jakie są ich rodzaje. Odbyły książkową sztafetę, wcieliły się w postacie z bajek a także wysłuchały wesołą historię o "Wilku, który wypadł z książki" autorstwa Thierry Robberecht. Dzisiejsze kolorowe i wesołe spotkanie miało na celu zachęcić małych przyjaciół do odwiedzenia bibliotek, tym bardziej, że niedługo zbliża się bardzo ważne święto - święto wszystkich bibliotekarzy. ZAPRASZAMY do nas!!!

Z książką do przedszkola wyruszyła Filia 1 Z książką do przedszkola wyruszyła Filia 1 Z książką do przedszkola wyruszyła Filia 1