"Z książką do przedszkola"

Dnia 7.02.2019 czwartek i 08.02.2019 piątek odbyły się zajęcia z cyklu „ Z książką do przedszkola”, które odbywają się co miesiąc w integracyjnym Przedszkolu Przystań (oddziały na Czarnym Potoku oraz z ul. Kraszewskiego). Zajęcia rozpoczęliśmy od przeczytania książeczki pt. ”Za dużo zimowych zabaw” .Wzruszająca i zabawna opowieść o żółwiu , który nie lubi zimy i nie może znaleźć spokojnego miejsca na swoją zimową drzemkę. Książeczka o sile przyjaźni i radościach z zimy. Przypomina, że drobne rzeczy mogą przynieść szczęście i radość. Następnie dzieci opowiadały za co lubią zimę, po czym była zabawa prawda czy fałsz, „Zimowe Kalambury” oraz „ Taniec zamrażaniec”. Na koniec ulepiliśmy wspólnego bałwana z gazet, który dzieciom dostarczył najwięcej radości.