Zamieć śnieżna czyli podróż do magicznej krainy Elsy

2 lutego w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia w ramach ferii z biblioteką, tym razem przenieśliśmy się za sprawą serii książeczek do mroźnej krainy Elsy i Anny. Podczas zajęć wykonaliśmy prace plastyczne „śnieżynki” oraz wzięliśmy udział w zabawach ruchowych m.in. przenoszenie śnieżnych kul na czas, rzut śnieżką do celu itp. Dodatkowo podczas zajęć wykonaliśmy sztuczny śnieg, a następnie udaliśmy się na zewnątrz, aby już z tego prawdziwego budować rzeźby lodowe. Na wszystkich uczestników czekała też niespodzianka czyli wspólne wykonanie sałatki owocowej.

Zamieć śnieżna czyli podróż do magicznej krainy Elsy Zamieć śnieżna czyli podróż do magicznej krainy Elsy Zamieć śnieżna czyli podróż do magicznej krainy Elsy