• Pisanki, pisanki....

• KONKURS RECYTATORSKI W FILII NA CZARNYM POTOKU ROZSTRZYGNIĘTY

• Jaworzynki zdobią jajka.

W środę 5 kwietnia Klub Jaworzynki działający w bibliotece na Czarnym Potoku rozpoczął przygotowania do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

• Senior w internecie

Dnia 30 marca w bibliotece w Tyliczu w ramach kampanii Tydzień z Internetem., odbyło się spotkanie „Senior w internecie”.

• Przedpołudnie z książką w filii na Czarnym Potoku

W piątek 31 marca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziły przedszkolaki z Gminnego Przedszkola nr 2 " Mali Odkrywcy ".

• Warsztaty Kamishibai w szkołach w Bereście i Polanach

Dnia 31 marca w związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, w ramach zapewnienia uczniom w tym czasie opieki i zajęć, Biblioteka Publiczna Filia w Bereście została zaproszona do poprowadzenia spotkania dla dzieci.

• Z plecakiem przez Kambodżę i Tajlandię

Dnia 28 marca w czytelni biblioteki odbyło się kolejne spotkanie Klubu Podróżnika.

• Warsztaty literackie dla słuchaczy UTW

Dnia 8 marca w bibliotece pod Górą Parkową odbyły się kolejne warsztaty literackie dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• Przygoda Tulka

W marcu w Ochronce ss. NMP w Krynicy – Zdroju odbyło się kolejne spotkanie dzieci z opowieścią przedstawioną za pomocą teatru.

• Kierunki lecznicze w Krynicy-Zdroju

We czwartek, 23 marca, odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „U szczaw żelazistych.