• Konkurs czytelniczy w Bereście

W dniu 5 czerwca w Szkole Podstawowej w Bereście i w Polanach odbył się konkurs czytelniczy dotyczący wiedzy na temat książki pt.: „Akademia Pana Kleksa”; Jana Brzechwy.

• Spotkanie DKK w Bereście

W czerwcu na spotkaniu DKK dla przedszkolaków towarzyszyła nam książka pt. „Co się dzieje kiedy śpisz”.

• PIES CLIFFORD W TYLICZU

W dniu 14 czerwca do biblioteki w Tyliczu zawitały dzieci z ochronki. Przyszły na spotkanie z bohaterem książki pt. „Clifford dostaje pracę”.

• JAWORZYNKOWE WAZONY

Dnia 21 czerwca w Filii na Czarnym Potoku odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Jaworzynki.

• Przedszkoliada na Źródlanej

Dnia 7 czerwca Biblioteka Publiczna Filia nr 3 z ul. Źródlanej już po raz kolejny przyłączyła się do akcji promującej sport wśród najmłodszych: Przedszkoliadę, organizowaną przez Niepubliczne Przedszkole „Piątka”.

• „Madagaskar - kraina baobabów” w Klubie Podróżnika

Egzotyczna wyspa Madagaskar, położona u wybrzeży południowo-wschodniej Afryki była celem kilkutygodniowej podróży Jacka Streicha, miłośnika dalekich wypraw.

• DZIEŃ DZIECKA W TYLICZU

• Marka miasta - Kurort Krynica

W środę (7 czerwca) w sali jadalnej sanatorium „Patria” odbył się wykład pt. „Kształtowanie marki miasta na przykładzie Krynicy- Zdroju”, który wygłosili: dr Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu i dr hab. Tomasz Wołowiec, zastępca Burmistrza Krynicy- Zdroju, prof. nadzwyczajny Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

• KREATYWNY CZWARTEK W FILII NA ŹRÓDLANEJ

Dnia 8 czerwca w bibliotece na ul. Źródlanej nasi najmłodsi czytelnicy wysłuchali fantastycznej książki autorstwa V. Thomas, K. Paul, pt.: „Czarownica Winnie”.

• DKK DLA PRZEDSZKOLA W TYLICZU

W dniu 24 maja odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkolaków w Tyliczu.