• „Pucio na wsi – czyli Puciowa akademia dla najmłodszych”

• KOLOROWE WAKACJE - dzień gier planszowych

W ubiegłą środę podczas wakacyjnych zajęć w bibliotece w Bereście urządziliśmy dzień gier planszowych, następnie wykonaliśmy prace plastyczne z wykorzystaniem farb plakatowych oraz flamastrów.

• Ślimak, ślimak pokaż rogi - wakacje ze sztuką w Filii na Czarnym Potoku

• Książkowe harce z malcem

Biblioteka rozpoczęła nowy cykl spotkań z książką pn. „Książkowe harce z malcem”, tym razem skierowanych do małych dzieci i ich rodziców.

• Cyfrowe Wakacje z Biblioteką

• Zapraszamy do udziału w konkursie!

• KREATYWNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 30.06.23 odbyły się ostatnie przedwakacyjne zajęcia z cyklu Kreatywne Zajęcia dla dzieci. Tematem oczywiście były wakacje, plany i pomysły na ich spędzenie.

• Piracki dzień zabawa w Tyliczu

W dniu 13 czerwca w Tyliczu odbył się „Pracki dzień zabaw” połączony z ostatnim przedwakacyjnym DKK zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Tyliczu oraz Placówkę Wsparcia Dziennego „Przystań”.

• Z książką do przedszkola wyruszyła Filia1

• Puciowe harce z malcem w Filii1 - Pucio umie mówić