• DZIEŃ KROPKI W FILII NA CZARNYM POTOKU

W czwartek, 15 września filię1 zasypały kropki. Tego dnia wypada bowiem Międzynarodowy Dzień Kropki - jest to bardzo ważne święto.

• Powakacyjne spotkanie Jaworzynek w Filii na Czarnym Potoku.

W środę 14 września w filii 1 odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Kreatywnych Seniorek - "Jaworzynki". Panie z ogromną radością i ochotą planowały kolejne spotkania.

• „Złota Rybka” z Afryki

We wtorek 13 września do przedszkola w Bereście przypłynęła niezwykła „Złota Rybka” z Afryki razem z kilkoma swoimi koleżankami po fachu.

• Filia z Czarnego Potoku na spotkaniu w Ochronce

We wtorek, 13 września Filia nr 1 wybrała się na pierwszą powakacyjną wizytę do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju.

• W Bibliotece na Czarnym Potoku „Czytamy z Sercem”

Sobotnie zajęcia z dziećmi odbyły się pod znakiem SERCA! W ramach promocji czytelnictwa nasza biblioteka przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Czytamy z Sercem”.

• Zapraszamy na warsztaty!

• Narodowe Czytanie w Tyliczu

W tym roku Narodowe Czytanie odbyło się w sobotę, 3 września. W 2022 r., Roku Polskiego Romantyzmu, czytano – w kraju i za granicą - „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Akcja organizowana przez Prezydenta RP od 2012 r. ma na celu promocję czytelnictwa i literatury polskiej.

• Zapraszamy!

Gramy w planszówki Kolejne rozgrywki pasjonatów gier planszowych odbędą się 1 września (czwartek) od godz. 13-17 w czytelni naszej biblioteki.

• Narodowe Czytanie tym razem w Tyliczu

• Pogaduchy o Krynicy – dawnych zdjęć czar

Podczas sierpniowego spotkania (24 sierpnia) pn. Pogaduchy o Krynicy, członkowie Stowarzyszenia Miłośników Krynicy oglądali zdjęcia i reprodukcje pokazujące XIX w. uzdrowisko.