• Spotkanie z żywym pisarzem

Dnia 14 września w Bibliotece Publicznej Filii w Bereście odbyło się spotkanie autorskie, w ramach projektu Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu, "Spotkanie z żywym pisarzem". W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas IV-VII ze Szkół Podstawowych w Bereście i Polanach.

• Wystawa fotografii w bibliotece w Bereście

• Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bereście

• Jaworzynki po wakacjach

W środę 13 września odbyło się na Czarnym Potoku pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Seniora Jaworzynki.

• Wtorkowe grzybobranie

W dniu 12 września odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie z cyklu "Zaczytany wtorek".

• SOBOTA Z WYOBRAŹNIĄ NA CZARNYM POTOKU

• Z książką do przedszkola wyruszyła filia1

Żyrafa ma bardzo słaby wzrok, ale nie chce nosić okularów. Czy przyjaciele potrafią ją namówić do tego mądrego kroku?

• Smoki w bibliotece na ul. Źródlanej

Dnia 7 września w bibliotece na ul. Źródlanej mimo rozpoczętego roku szkolnego dzieci nie zapomniały o naszych spotkaniach z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• Rowerowa wyprawa do Rumunii

W czwartek, 31 sierpnia, w czytelni biblioteki na deptaku, odbyło się kolejne spotkania z cyklu „Klub Podróżnika”.

• Popołudnie z poezją