• Zorza polarna

W kolejnym dniu ferii zimowych została podjęta tematyka powstawania zorzy polarnej.

• Bałwanki w Tyliczu

Podczas drugiego dnia ferii w Tyliczu dzieci przeczytały opowieść „Ślizgawka” z książeczki pt.: „Zima Toli” Anny Włodarkiewicz.

• Bezpieczne ferie

W pierwszym dniu ferii dzieci dowiedziały się, jak należy zachowywać się podczas uprawiania sportów zimowych.

• Warsztaty fotografii 3D w bibliotece na Czarnym Potoku

Na dzisiejszych zajęciach bibliotecznych odbyły się warsztaty fotografii 3D.

• KOLOROWE FERIE Z BIBLIOTEKĄ - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wielkimi krokami zbliża się Dzień BABCI I DZIADKA. Postanowiliśmy już dziś z tej okazji przygotować prezenty i życzenia dla naszych kochanych babć i dziadków.

• KOLOROWE FERIE Z BIBLIOTEKĄ CZAS START !!!

Podobno to dziś 17 stycznia wypada najbardziej depresyjny i ponury dzień w roku. Ale nie u nas!!!

• Kwieciste laurki dla Babci i Dziadka

W mroźną sobotę 15 stycznia grupa dzieci z Berestu ponownie przybyła do biblioteki na nasze kolejne zimowe spotkanie.

• Zimowe przygody Alfika i Reksia

W piątek 14 stycznia „Mała Bajeczka” z biblioteki w Bereście po raz kolejny wpadła z wizytą do swoich ulubionych przedszkolaków.

• FERIE W BIBLIOTECE

• Noworoczne spotkanie Jaworzynek