• KSIĄŻKOWI ODKRYWCY ODKRYWAJĄ ZIMĘ

Czy da się lubić zimę, zwłaszcza gdy szczypie w uszy, mrozi palce i wieje w twarz. Oczywiście, że tak o czym przekonały się dzieci z grupy pięciolatków z Gminnego Przedszkola nr 2 " Mali Odkrywcy " w Krynicy- Zdroju do których z wizytą jak co miesiąc wybrały się bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku.

• Przedpołudnie z książką

W środę 5 stycznia bibliotekarki z Filii 1 odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju.

• Niedoskonały pingwin, zimowe bałwanki i bananowe wygibasy

W sobotę 8 stycznia w bibliotece w Bereście odbyło się kolejne zimowe spotkanie z dziećmi. Na szczęście po wcześniejszym ociepleniu nie ma już śladu i za oknem temperatury „prawie” jak na Antarktydzie.

• Uwaga!

• Szczęśliwego Nowego Roku!

• Przedświąteczne spotkanie dla przedszkolaków i DKK w Tyliczu

Biblioteka Publiczna w Tyliczu oraz Świetlica „Przystań” zorganizowały przedświąteczne spotkanie dla przedszkolaków połączone z DKK.

• Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

• Obawy Choinki i kłopoty Rudolfa, czyli przedświąteczne spotkanie w przedszkolu w Bereście

W piątek 17 grudnia Filia Berest odwiedziła rezolutne i przesympatyczne przedszkolaki ze swojej miejscowości.

• Spotkanie Mikołajkowe

6 grudnia Biblioteka Publiczna w Tyliczu, Świetlica „Przystań” oraz Centrum Kultury zorganizowały wspólnie „Spotkanie Mikołajkowe” dla uczniów kl. I – III szkoły podstawowe.

• Pracowita świąteczna sobota w bibliotece w Bereście

W sobotę 18 grudnia w bibliotece w Bereście odbyły się przedświąteczne warsztaty plastyczne.