• Dzień Dinozaura i DKK w Tyliczu

25 lutego Biblioteka w Tyliczu oraz Świetlica „Przystań” zorganizowały zajęcia z okazji „Dnia Dinozaura” połączone z DKK dla grupy przedszkolaków z miejscowej ochronki.

• Tłusty Czwartek w bibliotece w Tyliczu

Dnia 24 lutego Biblioteka w Tyliczu przy współpracy z Centrum Kultury oraz Świetlicą „Przystań” zorganizowała dla dzieci zajęcia z okazji Tłustego Czwartku.

• Książkowi odkrywcy poznają dzikie zwierzęta

Bycie Tygrysem to niełatwa sprawa. Zajmująca, wciągająca, ekscytująca w najwyższym stopniu, ale niełatwa.

• Z wielkim smutkiem zawiadamiamy

• Obchody Światowego Dnia Dinozaura w bibliotece w Bereście

W sobotę 26 lutego przypada Światowy Dzień Dinozaura, dlatego nasze sobotnie spotkanie w bibliotece w Bereście poświęciliśmy właśnie tym prehistorycznym zwierzętom.

• Androny, czy andruty – oto jest pytanie, czyli Tłusty Czwartek w Mochnaczce Niżnej

W czwartek 24 lutego Filia Berest odwiedziła Szkołę Podstawową w Mochnaczce Niżnej. Tradycyjnie na początku naszego spotkania mali czytelnicy oddali przeczytane, a wypożyczyli nowe niezwykle ciekawe książki i lektury.

• Z książką do przedszkola - Kicia Kocia zakłada zespół

Podczas kolejnej wizyty, na którą do Integracyjnego Przedszkola "Przystań" wybrała się Filia 1 dzieci wysłuchały książeczkę pt. "Kicia Kocia zakłada zespół" autorstwa Anity Głowińskiej później było już wesoło, muzycznie i głośno.

• Kocia sobota z wyobraźnia w Filii na Czarnym Potoku

Kot to spełnienie ludzkich marzeń o udomowionym tygrysie – wciąż nieco dziki, chadzający własnymi drogami, obdarzony taką samą gracją jak wielkie kotowate, żyjące na afrykańskich sawannach, ale jednocześnie dostępny, przyjacielski, pozwalający podrapać się za uchem.

• E-PRASA

• Światowy Dzień Kota w Bereście

W czwartek 17 lutego koty na całym świecie miały swoje święto. Dlatego tematem naszego sobotniego spotkania byli właśnie ci czworonożni, mruczący przyjaciele.